OnlyFans’ın ‘E-Pimpleri’

0
SHARES
0
VIEWS

Bu Makaleyi Dinleyin

Audm ile Ses Kaydı

The New York Times gibi yayınlardan daha fazla sesli haber için iPhone veya Android için Audm’i indir .

Miami’de sıcak bir Ocak öğleden sonra Jayson Rosero havuza bakın ve telefonuna bakın. Gününü sık sık çıkarır gibi alıyordum: paketleme resimlerine, bir pazarlama olan Think Expansion – bir nevi. Rosero, “e-pezevenklik” olarak adlandırıldı ve bu uygun bir isim. Think Expansion, 30’dan sadeceFans sayfalarını yönetiyor ve tam hizmet olarak Rosero ve işletme, hesaplarını çalıştırmanın onun desteği ele alıyor. Bunları sosyal medyada pazarlıyorlar; tüm günlük yazılarını yazarlar; hatta erotik videolar için abonelerle konuşmalarıyla ilgili konuşmalarıyla ilgili konuşmalarıyla. O öğleden sonra, Rosero’yu büyütmek sonra yapılacak. Dar, kollu bir kapüşlü ​​giyerek, o gün atılan kısa kısa mesaja bakın. Her şeyi çok şeyini söylediğini: Benimle para kazanacaklarını; Sizinle çalışmak istiyorum.

(970702) Sosyal hayatta zaman harcarsanız her türlü planla yarışmaya devam edeceksiniz, siz: stoksuz satış gerçekleştirmek için, NFT’ler basmak, kripto para pompalamak800, metaverse’de gerçekçi. biçim Miami’de yaşıyor. Genç perakende internetin benim ne mandıra bir vizyonum, çünkü nedeniyle, vadiden ütopik bir uçuştan alışveriş mekanının kısa tasarımı. 27 Rosero, bu sınıfında örnek bir üyedir. Günlük spor seansını yumurta akı ve peynir altı suyu proteininden yapılan bir smoothie ile öğlen, öğleden sonra eğitimlerini yönetir Sadece Fans ve WhatsApp arasında öğle yemeği sırasında. Şehirki apartmanının 27. katındaki havuzdan, Bisk Körfezi’nin-grine bakarak maviden hoşlanıyor.

Rosero’nun uzun ve renkli bir özgeçmişi var. Florida’da üretimli bir çocuk olarak, orduda görev yaptı, striptizci olarak çalıştı ve Güney Amerika’dan panço aşıladı. Think Expan 2017’de forumlarda bulunan çeşitli arkadaş ve ulaşım aracını kullanırım. Aramaya gelen herhangi bir şirket için potansiyel müşterilerden gelen ve sosyal medya hesapları yardımcı olacaklar: yat pratikleri, pratik hesaplar, sigorta şirketleri, avukatlar, satışlar, hatta çok planlı pazarlamacılar. Kişisel Jordan Belfort olan bir dolandırıcı; konuşması (“aksiyon senaryosunu jargonu”) ile sinema ve karakterlerinin senaryolarını yaşıyor aynı cümlede harmanlıyor. “Dr. Evil’i uygulansın!” 2019’da yerel bir haber verdiğine dair röportajda söyledi. “Haha, bunun gibi bir şey — Ben dijital girişimciyim.”

Think Expansion, sosyal medyasını büyütmek isteyen bir OnlyFans Yaratıcısı tarafından işe alındıktan sonra, pandeminin yakın bir zamanda OnlyFans üzerinde çalışmaya başlayın. Rosero, sosyal alan ile OnlyFans’taki karisi arasında güçlü bir kişi olduğu fark etti. “Hiçbir işletme, Instagram’da büyümekten, çalışan biri kadar fayda sağlamaz” dedi. Oldukça: Instagram tamlığa izin vermeyen, programda eğitimci fotoğraflar, bunu kullanan platformlarda denemeleri uygulayabilirsiniz. Modellere ulaşmaya ve onlar için sayfalar girişine başladı. Kasım 2020’de Instagram’da OnlyFans sayfalarını yöneterek için yaşamak için binmek için yola çıktık. “OnlyF, sadece seksi kızlar için değil, sizin için de gerçek bir fırsat” diye yazdılar. “Burada önerdiğim şey ‘e-pimping’dir.”

İki yıl sonra, Rosero OnlyFans operasyonunu aşağı yukarı rutin hale getirdi. Yeni bir müşteriyi yönetmeye çalışmak, bir banka fotoğraf ve video ister. Sektörde özelda model olarak “Rosero’nun hayalet yazarları, yaşanacak olanlar için tıslayan müşterilerle özelda model olacak. Bu sohbetçiler olmayanlar olarak kullanmak, gelen ödemelere yanıt verir ve yeni alacaklara ulaşarak onları pahalı izle ve ödemeleri satın almaya varmaya yetmeye istekli. Projeler dizisine bir ilk başlangıç ​​için kaydedildiğini söylerler; hatta aynı kliplere satılabilir. Sohbetçiler çoğu satışta küçük bir kişide ve geri seçme ajans ve modeller arasında bölünür. Aboneler alanlarındaki videolardaki kadınlarla tartışmaları ve bu yanılsamayı olumlu bir şekilde sergilemek gevezenin işi. Müşterileri – tipik olarak azgın, müşteriden – basitlikten başlamak. Think Exsion’ın web sitesinde bir yazı, “en iyi bir teşvik için satın almak için değil” diyor. Yazı, bunun bir pezevenk ekmek ve yetiştirmek, “e-” veya başka bir şey olduğunu açıklıyor: “Hustling simps, başlangıçtan beri bir arka olmuştur!”

Think Expansion gibi işletmeler OnlyF’ta ortaya çıkmak için biraz biraz garip hem de gitmek istiyorum. Tuhaf çünkü sadeceFanlar, içerik oluşturucular ve taraftarlar arasında başlangıç, ilişki kurmak için pazar olarak pazarlanır. Kaçınılmaz çünkü SadeceFans gibi platformlar doğal olarak işletmeleri planlamaya devam eder. Ve yakınlık için – ya da en ürünün görünümünde bir renk – ölçek, seks için görünen dolar alışverişini, kullanıcı taraf araçlarının katmanları arasında bir Rube Goldbergian işlemine yakınabilir. Bu kullanım, bir modele uygulanın sadece bir kısmı esastır onun bankadan geçecektir: emeğin tarafından ne gibi unsurlardan gevezelik için küçük bir uygulama yapılır; daha yaşlı, kuran düzenbazları hakkındadır; ve tüm ortam uygulaması, kendi yüzde 20’lik alışverişini alır.

Düşünün Genişletme, daha geniş bir olgunun

daha geniş bir örneğidir. Altı farklı şekilde aynı düzine röportajda, bir iş model kullanan ve geniş kapsamlı yakınlık için sadece Fans’taki yazarları kullanan bir kullanıcı deneyimlerinden yararlanıyorum. Bu ajanslar, çalışmaktan, radarın biraz kullanabilirsiniz. Toplu olarak ifade edilen modellerden biri.

Havuz ışıklarının güneş batarken, Rosero benim için girişimini ortaya koydu. 40’lı yaşlarının oluşturduğu bir modelin OnlyFans sayfasına, resimde bir yatakta uzanmış giriş yaptı. “Bu kız, tam başardınız,” dedi. “Sekiz aboneyle başladı. Tamam, şimdi 108 abonesi var. Bilirsin, yaşlı bir bayan. Ama mesele şu ki, bak, sarışın ve beyaz tenli olduğu için kardeşim, onu pazarlamak daha kolay, çünkü onun beyaz tenli sarışın kızları severler.” Rosero, OnlyFans sayfalarını alışılmış porno izleyicilerinin aşina olduğu arketiplere göre göre yaşamak için gitmek. Bu yaştaki bir model “MILF” olarak pazarlanabilir; Daha genç biri “neredeyse olmayan” bir genç veya yakın kızı tipi. Bu kategoriler izleyenlerin nasıl gösterilerini bildirir.

(98008)